Pon. - Pt. 08:00 do 16:00
Sob. - Nd. nieczynne

tel. 71/ 316 -10-17
kom. 602-507-446

RODO

W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Diesel Serwis Stroka Henryk Stroka w Mlecznej przekazuje informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

 

Informacja Administratora danych osobowych 

Administratorem danych osobowych jest Diesel Serwis Stroka Henryk Stroka w Mlecznej. Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail lub pisemnie na niżej wskazany adres siedziby administratora.

 

Przetwarzanie danych

Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane w związku z prowadzoną działalnością. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.

 

Okres przechowywania danych

Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę, w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy – przez czas jej wykonywania, a w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.


Przekazywanie danych 

Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa.

 

Pani/Pana prawa

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W sytuacji, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy RODO posiada Pan/Pani prawo do wniesienie skargi do organu nadzorczego w Polsce – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

z poważaniem:

DIESEL SERWIS STROKA

HENRYK STROKA

Mleczna 7     55-065   Jordanów Śląski